Już jest, nowy rok. Stary odszedł i nastał nowy 2018 rok. A wraz z nim idzie nowe. Ten rok dla mnie będzie lepszy, on już jest lepszy. Ten rok to realizowanie planów, pomysłów, spełnianie marzeń. Wyznaczanie celi i ich osiąganie. To mój rok.

Dzisiaj chce Wam przedstawić plan działania na najbliższe pół roku. Plan działa na blogu i Social media. Zapoznaj się z nim proszę bo wierzę, że Cię zainteresuje.

☆ #środazksiążką – co 2 tygodnie w środy będę publikować wpis z recenzją książki. Tą publikacją chce pokazać Ci książki godne uwagi, które pozytywnie wpływają na nasze życie, samopoczucie, życie w rodzinie. Książki z mojej prywatnej półki, mój prywatny zbiór, który tak naprawdę cały czas się rozrasta.

☆ #piątkowelinkparty na FB – Link Party na Facebook’u. W każdy piątek na fb będę wrzucać post pod, którym będziecie mogły dzielić się ze  mną i z innymi linkami do swoich najciekawszych artykułów z minionego tygodnia jeśli prowadzisz bloga i/lub dzielić się linkami do innych blogów, a raczej do ciekawych wpisów z minionego tygodnia z innych blogów.

☆ #niedzielnepodsumowanie – w każdą niedzielę pojawiać się będzie wpis podsumowujący miniony tydzień. Dodatkowo we wpisie będę Ci polecać różne produkty , które według mnie są godne uwagi i chce Ci je polecać. Produkty, które zakupiłam i uważam, że warto o nich mówić dalej.

Na razie to tyle, o każdym nowym punkcie bądź też jakiej kolwiek zmianie będę informować Cię na bieżąco tu lub na FB lub gdzie indziej, aby zawsze takie info o zmianach do Ciebie dotarło.

Mam nadzieję, że będziemy dobrze się bawić i obie strony czyli ja i przede wszystkim Ty wyniesiesz stąd wiele dobrego dla siebie. Zależy mi na tym abyś dobrze się tu u mnie czuła. Jak z przyjaciółką na kawę czy drinku 😉

A teraz zmykaj odpoczywać bo i ja biorę książkę w rękę i przed snem idę poczytać 😉

Author