Nie było mnie długo. Za długo. Ostatnie miesiące były ciężkie. Mało snu, w ciągu dnia zabiegana , trochę spraw do wyjaśnienia. Dwójka małych dzieci, które wymagają uwagi, zabawy, opieki, rodziców po prostu.

pinterest.com

Teraz czas porządków świątecznych, które całe szczęście już kończę. Dziś nasze mieszkanie będzie gotowe na święta i ostatni tydzień przed świętami będę leżeć z dziećmi na dywanie i się bawić. I do Was w końcu wrócę. Tak na stałe już.

Od kilku dni dzieci śpią już w jednym pokoju i tfu tfu , ale narazie synowi tam dobrze. Tak jak spał z nami w jednym pokoju to budził się co 2h lub co 3h, a teraz obudzi się raz na jedzenie lub dwa bo się krzywo ułoży. Po 20 dzieciaki już śpią i nie muszę już chodzić na palcach w naszym pokoju. Oczywiście nie przeszkadzało mi to, że spał u nas, ale teraz odzyskaliśmy prywatność. 😉

Możemy wspólnie wieczorem oglądać filmy, pogadać i inne takie 😜 Mogę normalnie czytać i pisać do Was. Mogę normalnie wieczorem poćwiczyć gdy one już śpią, mogę normalnie zająć się sobą.

Zaraz Święta i Nowy Rok. A ja w końcu z pełną parą mogę realizować moje pomysły na publikację na bloga i Social media. Ruszam pełną parą, codziennie lub co drugi dzień. Chce dać się Wam poznać i chce poznać Was.

pinterest.com

Będzie ciekawie, będzie kolorowo, będzie zdrowo, bedzie kobieco, będzie po mojemu. Czy inaczej niż wszędzie? Będę do tego dążyć. Sprawie, że będziesz się czuła jak z przyjaciółką , jakbyśmy znały się od lat. Sprawie, że będzie Ci tu dobrze. Pośmiejemy się, powygłupiamy, pogadamy na poważne tematy, czasem pewnie coś Ci się nie spodoba, a czasem coś zachwyci.

Będzie sztos. Będą fajerwerki. Będzie śmiech. Będzie krew, pot i łzy, by później było zajebiście.

Pamiętaj tylko to mój ogródek i moje zasady. Tu obowiązuje szacunek, kultura w wyrażaniu swojego zdania, jak coś Cię drażni to pomiń. Za nim napiszesz krytykę zastanów się czy słowa użyte kogoś nie urażą, przeczytaj swoją uwagę jako odbiorca i zredaguj tak abyś zachowała szacunek i kulturę do drugiego człowieka. Pamiętaj jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. A i jeszcze jedno pamiętaj, słowo pisane drugą osobą odbiera tak jak ona chce. Ty możesz mieć dobre intencje, a odbiorca może odebrać to inaczej.

Wierzę, że razem stworzymy tu miejsce wspaniałe dla Nas Kobiet. Zaprzyjaźnimy się i stworzymy silną grupę Kobiet kochających siebie, szanujących siebie, pewnych siebie, niezależnych Kobiet.

Do usłyszenia.

J. ❤

Author